AUTOPORTRET
KLIENCI
RODZAJ PRODUKCJI
OFERTA DLA MAŁYCH
OFERTA DLA DUŻYCH
TŁUMACZENIA
MĄDROŚCI
KONTAKT
BRAMA GŁÓWNA


 

OFERTA DLA MAŁYCH

  Dla małych


  • ANALIZA POTRZEB REKLAMOWYCH
  • ZNAKI IDENTYFIKACYJNE FIRMY (NAZWA, LOGO,
    OFERTA HANDLOWA)
  • ULOTKI I FOLDERY INFORMACYJNE
  • KAMPANIE REKLAMOWE
  • STRONY WWW
 

Idziemy do coffee baru na latte, jemy obiad w restauracji, po drodze na Mazury zatrzymujemy się w hotelu. Czy nazwy tych miejsc zostaną nam w pamięci? Zapamiętamy kształt kubka, wzór na serwetce, kolor obrusa na stole? Czy chwilę po wrzuceniu do kosza ulotki, którą ktoś wcisnął nam do ręki na głównej ulicy miasta, pamiętamy jeszcze jaką firmę reklamowała?
We wszystkich tych sytuacjach mamy niepowtarzalną - a czasami jedyną - okazję pokazać klientowi nasze najlepsze strony. Podstawowe znaczenie ma wtedy dobrze opracowana identyfikacja firmy: logo, nazwa handlowa, podstawowe kolory, przemyślany folder reklamowy.
My wiemy jak to się robi!
Kierujemy naszą ofertę do małych firm, bo nawet jeśli właściciel hotelu czy restauracji nie ma możliwości wykupienia dwudziestosekundowego spotu między Wiadomościami a Pogodą, nie znaczy to wcale, że jego wydatki marketingowe mogą być mniej przemyślane, niż wydatki producenta Dosi.
Mamy praktyczne podejście, kalkulujemy jak najlepiej wykorzystać pieniądze, które właściciel chce wydać na reklamę. Troszczymy się nie tylko o to, aby ulotka była ,,piękna'', zastanawiamy się przede wszystkim czy jest ona potrzebna; jakich narzędzi trzeba użyć, aby osiągnąć zamierzone cele. Mamy podejście całościowe, podpowiadamy najlepsze rozwiązania.
A g e n c j a R e k l a m o w a
ul. K l a u d y n y 28/110
01 - 6 8 4 W a r s z a w a
tel. (22) 833 58 30

 
      napisz do nas
      poleć stronę
       drukuj
 
© 2003-2010 Copyright by Przetwórnia


Aktualizacja 15.03.2010